CW010R6800JS67
Onderdeel nummer:
CW010R6800JS67
Fabrikant:
Dale / Vishay
Beschrijving:
RES 0.68 OHM 13W 5% AXIAL
Data papier:
CW010R6800JS67.pdf
Invoering
Kopen CW010R6800JS67 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±90ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serie:CW
Weerstand (Ohm):0.68
Vermogen (Watt):13W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Temperatuur:-65°C ~ 350°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:CW010R6800JS67
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Moisture Resistant
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.68 Ohm ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Beschrijving:RES 0.68 OHM 13W 5% AXIAL