Kopen CZRU52C22-HF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 22V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 900mV @ 10mA |
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 0603/SOD-523F |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 150mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, No Lead |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CZRU52C22-HF |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 55 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 22V 150MW 0603 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 17V |