Kopen DBR70510S met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 3.7 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.5 VDC |
| Klemtype: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| switching Voltage: | 1000VAC, 1000VDC - Max |
| Serie: | D |
| release Time: | 3ms |
| Relaistype: | Reed |
| Packaging: | Tray |
| Temperatuur: | -20°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 2ms |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DBR70510S |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Reed Relay SPST-NC (1 Form B) 5VDC Coil Chassis Mount |
| Beschrijving: | RELAY REED SPST-NC 3A 5V |
| Contact Rating (Current): | 3A |
| Contact Material: | Rhodium (Rh) |
| Contactformulier: | SPST-NC (1 Form B) |
| coil Voltage: | 5VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 38 Ohms |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 131.5mA |
| Email: | [email protected] |