DGD2104AS8-13
DGD2104AS8-13
Onderdeel nummer:
DGD2104AS8-13
Fabrikant:
Diodes Incorporated
Beschrijving:
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO
Data papier:
DGD2104AS8-13.pdf
Invoering
Kopen DGD2104AS8-13 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:10 V ~ 20 V
Leverancier Device Pakket:8-SO
Serie:-
Rise / Fall Time (Typ):100ns, 50ns
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen:DGD2104AS8-13DITR
Temperatuur:-40°C ~ 150°C (TJ)
Input Frequency:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:DGD2104AS8-13
Logische Spanning - VIL, VIH:0.8V, 2.5V
Input Type:Non-Inverting
High Voltage Side - Max (Bootstrap):600V
Gate Type:IGBT, N-Channel MOSFET
Uitgebreide beschrijving:Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO
Gedreven configuratie:Half-Bridge
Beschrijving:IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO
Current - Peak Output (Bron, Zink):210mA, 360mA