Kopen DML1005LDS-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | - |
|---|---|
| Voltage - Load: | 0.8 V ~ 4 V |
| switch Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | V-DFN3030-8 (Type R) |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | 3.8 mOhm |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Output Type: | N-Channel |
| Uitgangsconfiguratie: | High Side |
| Andere namen: | DML1005LDS-7DITR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DML1005LDS-7 |
| Interface: | On/Off |
| Input Type: | - |
| Kenmerken: | - |
| Foutbescherming: | - |
| Beschrijving: | SWITCH DISCRETE |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Email: | [email protected] |