Kopen DMN2004VK-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-563 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 550 mOhm @ 540mA, 4.5V |
| Vermogen - Max: | 250mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-563, SOT-666 |
| Andere namen: | DMN2004VK7 DMN2004VKDITR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DMN2004VK-7 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 150pF @ 16V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 540mA 250mW Surface Mount SOT-563 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 20V |
| Beschrijving: | MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 540mA |
| Email: | [email protected] |