Kopen DMN63D8LDW-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-363 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 2.8 Ohm @ 250mA, 10V |
| Vermogen - Max: | 300mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Andere namen: | DMN63D8LDW-7TR DMN63D8LDW7 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DMN63D8LDW-7 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 22pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 870nC @ 10V |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 220mA 300mW Surface Mount SOT-363 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET 2N-CH 30V 0.22A SOT363 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 220mA |
| Email: | [email protected] |