DP4RSB60E40B8
DP4RSB60E40B8
Onderdeel nummer:
DP4RSB60E40B8
Fabrikant:
Crydom
Beschrijving:
RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Data papier:
1.DP4RSB60E40B8.pdf2.DP4RSB60E40B8.pdf3.DP4RSB60E40B8.pdf4.DP4RSB60E40B8.pdf
Invoering
Kopen DP4RSB60E40B8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Load:1 ~ 48 V
Voltage - Input:18 ~ 32VDC
Klemtype:Screw Terminal
Leverancier Device Pakket:-
Serie:DP
Relaistype:Contactor
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Hockey Puck
Output Type:DC
On-State Resistance (Max):7 mOhm
montage Type:Chassis Mount or Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:3 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DP4RSB60E40B8
load Current:40A
Uitgebreide beschrijving:Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
Beschrijving:RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V