Kopen DS1013G-25 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 14-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Independent Vertragingen: | 3 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS1013G-25 |
| Functie: | Multiple, NonProgrammable |
| Uitgebreide beschrijving: | Delay Line IC Multiple, NonProgrammable 25ns 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | IC DELAY LINE 25NS 14DIP |
| Vertraging tot 1 Tap: | 25ns |
| Beschikbare Total Vertragingen: | 25ns |
| Email: | [email protected] |