Kopen DS1486P-120 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Batterij: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Type: | Clock/Calendar |
| Tijd formaat: | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Leverancier Device Pakket: | 34-PowerCap Module |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 34-PowerCap™ Module |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 128KB |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS1486P-120 |
| Interface: | Parallel |
| Kenmerken: | Alarm, Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output, Watchdog Timer |
| Uitgebreide beschrijving: | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 128KB Parallel 34-PowerCap™ Module |
| Beschrijving: | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34-PCM |
| Datumnotatie: | YY-MM-DD-dd |
| Huidige - Tijdschema (Max): | 4mA @ 5V |
| Email: | [email protected] |