DS1868BS-050+
DS1868BS-050+
Onderdeel nummer:
DS1868BS-050+
Beschrijving:
IC DGTL POT 50K 2CH 16SOIC
Data papier:
DS1868BS-050+.pdf
Invoering
Kopen DS1868BS-050+ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:2.7 V ~ 3.3 V, 5V
Tolerantie:±20%
Temperatuurcoëfficiënt (Type):750 ppm/°C
taps:Linear
Leverancier Device Pakket:16-SO
Serie:-
Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ):900
Weerstand (Ohm):50k
Packaging:Tube
Verpakking / doos:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal kranen:256
Aantal circuits:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
geheugen:Volatile
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DS1868BS-050+
Interface:Serial
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SO