Kopen DS2408S+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.8 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Open Drain |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal I / O: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS2408S+ |
| interrupt Output: | No |
| Interface: | 1-Wire® |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 8 1-Wire® 16-SO |
| Beschrijving: | IC SWITCH 8-CHAN ADDRESS 16SOIC |
| Huidige - Output Source / Zink: | - |
| Email: | [email protected] |