DSC5001S0L
DSC5001S0L
Onderdeel nummer:
DSC5001S0L
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
TRANS NPN 50V 0.1A SMINI3
Data papier:
DSC5001S0L.pdf
Invoering
Kopen DSC5001S0L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:300mV @ 10mA, 100mA
transistor Type:NPN
Leverancier Device Pakket:SMini3-F2-B
Serie:-
Vermogen - Max:150mW
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:SC-85
Andere namen:DSC5001S0LDKR
Temperatuur:150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DSC5001S0L
Frequentie - Transition:150MHz
Uitgebreide beschrijving:Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B
Beschrijving:TRANS NPN 50V 0.1A SMINI3
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce:290 @ 2mA, 10V
Current - Collector Cutoff (Max):100µA
Current - Collector (Ic) (Max):100mA