Kopen DSC9A01S0L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 1mA, 10mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SSMini3-F3-B |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 125mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-89, SOT-490 |
| Andere namen: | DSC9A01S0L-ND DSC9A01S0LTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DSC9A01S0L |
| Frequentie - Transition: | 150MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 50mA 150MHz 125mW Surface Mount SSMini3-F3-B |
| Beschrijving: | TRANS NPN 40V 0.05A SSMINI3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 600 @ 2mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 1µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |