Kopen ECH-U1H153JB5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 50V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | Solder Pads |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | ECH-U(B) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | ECH-U1H153JN5 ECHU1H153JB5 ECHU1H153JN5 PCF1026TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECH-U1H153JB5 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC 1210 |
| Capaciteit: | 0.015µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |