ECH-U1H153JB5
ECH-U1H153JB5
Onderdeel nummer:
ECH-U1H153JB5
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC 1210
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16066 Pieces
Data papier:
ECH-U1H153JB5.pdf
Invoering
Kopen ECH-U1H153JB5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:50V
Nominale spanning - AC:-
Tolerantie:±5%
Beëindiging:Solder Pads
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)