Kopen ECJ-0EF1E332Z met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 25V |
|---|---|
| Tolerantie: | -20%, +80% |
| Dikte (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | Y5V (F) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie: | ECJ |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Andere namen: | ECJ0EF1E332Z ECU-E1E332ZFQ ECUE1E332ZFQ PCC1735TR |
| Temperatuur: | -30°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECJ-0EF1E332Z |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 3300pF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 3300PF 25V Y5V 0402 |
| Capaciteit: | 3300pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |