Kopen ECQ-E6155KF met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.220" L x 0.602" W (31.00mm x 15.30mm) |
| Serie: | ECQ-E(F) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | ECQE6155KF EF6155 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECQ-E6155KF |
| Afstand tussen de draden: | 1.083" (27.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.012" (25.70mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 1.5µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |