Kopen ECSR350 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 2.340" Dia x 11.630" L (59.44mm x 295.40mm) |
| Serie: | ECSR |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECSR350 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | UL CLASS RK-5 TIME DELAY |
| Huidige score: | 350A |
| Klasse: | RK5 |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |