Kopen ECW-F2225HAQ met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±3% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm) |
| Serie: | ECW-F(A) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | ECWF2225HAQ |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECW-F2225HAQ |
| Afstand tussen de draden: | 0.591" (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.028" (26.10mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.2µF ±3% Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 2.2UF 3% 250VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 2.2µF |
| toepassingen: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |