Kopen EEE-FC1V100AR met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, FC |
| Ripple Current: | 71.25mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | EEEFC1V100AR PCE4366TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EEE-FC1V100AR |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 1.8 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.213" (5.40mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
| Capaciteit: | 10µF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |