EEE-HB1H3R3AR
EEE-HB1H3R3AR
Onderdeel nummer:
EEE-HB1H3R3AR
Beschrijving:
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Data papier:
1.EEE-HB1H3R3AR.pdf2.EEE-HB1H3R3AR.pdf
Invoering
Kopen EEE-HB1H3R3AR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension:0.157" Dia (4.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, HB
Ripple Current:16mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:EEEHB1H3R3AR
PCE4764TR
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EEE-HB1H3R3AR
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.228" (5.80mm)
Uitgebreide beschrijving:3.3µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Capaciteit:3.3µF