EEE-HBE470UAP
EEE-HBE470UAP
Onderdeel nummer:
EEE-HBE470UAP
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Data papier:
1.EEE-HBE470UAP.pdf2.EEE-HBE470UAP.pdf
Invoering
Kopen EEE-HBE470UAP met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, HB
Ripple Current:65mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:EEEHBE470UAP
PCE4794TR
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EEE-HBE470UAP
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.228" (5.80mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Capaciteit:47µF