EEE-HC0J470R
EEE-HC0J470R
Onderdeel nummer:
EEE-HC0J470R
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Invoering
Kopen EEE-HC0J470R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, HC
Ripple Current:46mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:EEEHC0J470R
PCE3740TR
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EEE-HC0J470R
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.228" (5.80mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Capaciteit:47µF