EEF-SE0D561R
EEF-SE0D561R
Onderdeel nummer:
EEF-SE0D561R
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
Data papier:
EEF-SE0D561R.pdf
Invoering
Kopen EEF-SE0D561R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:2V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie:SP-Cap SE
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2917 (7343 Metric)
Andere namen:EEFSE0D561R
PCE3705TR
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EEF-SE0D561R
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.165" (4.20mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):5 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
Capaciteit:560µF