Kopen EEF-UD0D471LR met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 2V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Serie: | SP-Cap UD |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2917 (7343 Metric) |
| Andere namen: | EEFUD0D471LR PCE4272TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EEF-UD0D471LR |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 9 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD |
| Capaciteit: | 470µF |