EL100D10-12
EL100D10-12
Onderdeel nummer:
EL100D10-12
Fabrikant:
Crydom
Beschrijving:
SSR IP00 100VDC/10A 10-14VDC
Data papier:
1.EL100D10-12.pdf2.EL100D10-12.pdf
Invoering
Kopen EL100D10-12 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Load:3 ~ 100 V
Voltage - Input:10 ~ 14VDC
Klemtype:Quick Connect - 0.187"/0.250"
Leverancier Device Pakket:-
Serie:EL
Relaistype:Relay
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Module
Output Type:DC
Andere namen:CC2088
EL100D10-12-ND
On-State Resistance (Max):10 mOhm
montage Type:Chassis Mount or Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:3 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EL100D10-12
load Current:10A
Uitgebreide beschrijving:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Beschrijving:SSR IP00 100VDC/10A 10-14VDC