Kopen EL4584CN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5V |
|---|---|
| Type: | Phase Lock Loop (PLL) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 3:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | CMOS, TTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL4584CN |
| Invoer: | CMOS, TTL |
| Frequentie - Max: | 36MHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | No/No |
| Beschrijving: | IC PLL VIDEO GP 36MHZ 16-DIP |
| Email: | [email protected] |