Kopen EL5360IS-T13 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 5 V ~ 10 V, ±2.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1.6mV |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| slew Rate: | 1700 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL5360IS-T13 |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Feedback Amplifier 3 Circuit 16-SOIC |
| Beschrijving: | IC OPAMP CFA 200MHZ 16SOIC |
| Current - Supply: | 800µA |
| Current - Output / Channel: | 140mA |
| Current - Input Bias: | 5µA |
| Amplifier Type: | Current Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |