Kopen EMIF02-02OABRY met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | - |
|---|---|
| waarden: | - |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | LC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Serie: | IPAD™ |
| Resistance - Channel (Ohm): | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 6-VDFN |
| Andere namen: | 497-16863-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EMIF02-02OABRY |
| Hoogte: | 0.035" (0.90mm) |
| filter Order: | 3rd |
| Uitgebreide beschrijving: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 2 Channel 6-VDFN |
| ESD-bescherming: | Yes |
| Beschrijving: | ASD & IPAD |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | - |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |