ESR10EZPJ101
ESR10EZPJ101
Onderdeel nummer:
ESR10EZPJ101
Fabrikant:
LAPIS Semiconductor
Beschrijving:
RES SMD 100 OHM 5% 0.4W 0805
Data papier:
ESR10EZPJ101.pdf
Invoering
Kopen ESR10EZPJ101 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±200ppm/°C
Leverancier Device Pakket:0805
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:ESR
Weerstand (Ohm):100
Vermogen (Watt):0.4W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:RHM100KTR
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ESR10EZPJ101
Hoogte - Zittend (Max):0.026" (0.65mm)
Kenmerken:Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:100 Ohm ±5% 0.4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Beschrijving:RES SMD 100 OHM 5% 0.4W 0805