Kopen EZ240D18RS met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 3 ~ 15VDC |
| Klemtype: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Serie: | EZ |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Output Type: | AC |
| Andere namen: | CC2332 EZ240D18RS-ND |
| On-State Resistance (Max): | - |
| montage Type: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EZ240D18RS |
| load Current: | 18A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beschrijving: | PM SSR 240VAC/18A 3-15VDC |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |