EZ240D18RS
EZ240D18RS
Onderdeel nummer:
EZ240D18RS
Fabrikant:
Crydom
Beschrijving:
PM SSR 240VAC/18A 3-15VDC
Data papier:
EZ240D18RS.pdf
Invoering
Kopen EZ240D18RS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Load:24 ~ 280 V
Voltage - Input:3 ~ 15VDC
Klemtype:Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Leverancier Device Pakket:-
Serie:EZ
Relaistype:Relay
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Module
Output Type:AC
Andere namen:CC2332
EZ240D18RS-ND
On-State Resistance (Max):-
montage Type:Chassis Mount or Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:3 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:EZ240D18RS
load Current:18A
Uitgebreide beschrijving:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Beschrijving:PM SSR 240VAC/18A 3-15VDC