Kopen EZA-DT33AAAJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 12V |
|---|---|
| waarden: | R = 100 Ohms, C = 100pF |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | EZADT |
| Resistance - Channel (Ohm): | 100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Andere namen: | EZADT33AAAJ PDT33TR |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EZA-DT33AAAJ |
| Hoogte: | 0.033" (0.85mm) |
| filter Order: | 1st |
| Uitgebreide beschrijving: | RC (Pi) EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| ESD-bescherming: | No |
| Beschrijving: | FILTER RC(PI) 100 OHM/100PF SMD |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | - |
| toepassingen: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |