F1842CCH1000
Onderdeel nummer:
F1842CCH1000
Fabrikant:
Crydom
Beschrijving:
MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC
Data papier:
1.F1842CCH1000.pdf2.F1842CCH1000.pdf3.F1842CCH1000.pdf
Invoering
Kopen F1842CCH1000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Off State:1000V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):3V
Structuur:Common Cathode - SCR/Diode
Serie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Module
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal SCR, Diodes:1 SCR, 1 Diode
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Onderdeelnummer:F1842CCH1000
Uitgebreide beschrijving:SCR Module 1000V 40A (DC) Common Cathode - SCR/Diode Chassis Mount Module
Beschrijving:MODULE SCR/DIODE 40A 380VAC
Current - On State (It (RMS)) (Max):40A (DC)
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):1000A @ 60Hz
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):150mA