F1842RD1200
Onderdeel nummer:
F1842RD1200
Beschrijving:
DIODE MODULE 1.2KV 40A
Data papier:
1.F1842RD1200.pdf2.F1842RD1200.pdf3.F1842RD1200.pdf
Invoering
Kopen F1842RD1200 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.4V @ 120A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):1200V (1.2kV)
Leverancier Device Pakket:Module
Snelheid:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Verpakking / doos:Module
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-40°C ~ 125°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:F1842RD1200
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V (1.2kV) 40A (DC) Chassis Mount Module
diode Type:Standard
diode Configuration:1 Pair Series Connection
Beschrijving:DIODE MODULE 1.2KV 40A
Current - Reverse Lekkage @ Vr:-
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):40A (DC)