F1842RD1600
Onderdeel nummer:
F1842RD1600
Fabrikant:
Crydom
Beschrijving:
DIODE MODULE 1.6KV 40A
Data papier:
1.F1842RD1600.pdf2.F1842RD1600.pdf3.F1842RD1600.pdf
Invoering
Kopen F1842RD1600 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.4V @ 120A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):1600V (1.6kV)
Leverancier Device Pakket:Module
Snelheid:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Module
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-40°C ~ 125°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:F1842RD1600
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V (1.6kV) 40A (DC) Chassis Mount Module
diode Type:Standard
diode Configuration:1 Pair Series Connection
Beschrijving:DIODE MODULE 1.6KV 40A
Current - Reverse Lekkage @ Vr:-
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):40A (DC)