F1892CAH1600
Onderdeel nummer:
F1892CAH1600
Beschrijving:
MODULE SCR/DIODE 90A 600VAC
Data papier:
1.F1892CAH1600.pdf2.F1892CAH1600.pdf3.F1892CAH1600.pdf
Invoering
Kopen F1892CAH1600 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Off State:1600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):3V
Structuur:Common Anode - SCR/Diode
Verpakking / doos:Module
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal SCR, Diodes:1 SCR, 1 Diode
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Onderdeelnummer:F1892CAH1600
Uitgebreide beschrijving:SCR Module 1600V 90A (DC) Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module
Beschrijving:MODULE SCR/DIODE 90A 600VAC
Current - On State (It (RMS)) (Max):90A (DC)
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):1950A @ 60Hz
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):150mA