F20J800E
Onderdeel nummer:
F20J800E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 800 OHM 5% 20W
Data papier:
F20J800E.pdf
Invoering
Kopen F20J800E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
Serie:Stackohm® 250
Weerstand (Ohm):800
Vermogen (Watt):20W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Flat Oval
Andere namen:OHF20J800E
OHF20J800E-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Flange Braces, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:F20J800E
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.375" (9.53mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 800 OHM 5% 20W