F40J5K0E
Onderdeel nummer:
F40J5K0E
Beschrijving:
RES CHAS MNT 5K OHM 5% 40W
Data papier:
F40J5K0E.pdf
Invoering
Kopen F40J5K0E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm)
Serie:Stackohm® 250
Weerstand (Ohm):5k
Vermogen (Watt):40W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Flat Oval
Andere namen:OHF40J5K0E
OHF40J5K0E-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:F40J5K0E
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.563" (14.29mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 5K OHM 5% 40W