F55J750E
Onderdeel nummer:
F55J750E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 750 OHM 5% 55W
Data papier:
F55J750E.pdf
Invoering
Kopen F55J750E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm)
Serie:Stackohm® 250
Weerstand (Ohm):750
Vermogen (Watt):55W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Flat Oval
Andere namen:OHF55J750E
OHF55J750E-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Flange Braces, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:F55J750E
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.563" (14.29mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 750 OHM 5% 55W