Kopen FCF1RN met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 600V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 1.880" L x 0.750" W x 1.280" H (47.75mm x 19.05mm x 32.51mm) |
| Serie: | FCF |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Blade Type, Module |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FCF1RN |
| Fuse Type: | Rectangular |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE FAST ACTING CUBE 1A |
| Huidige score: | 1A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 300kA AC, 50kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |