Kopen FDI8442 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | I2PAK (TO-262) |
| Serie: | PowerTrench® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 2.9 mOhm @ 80A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 254W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FDI8442 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 12200pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 235nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 40V 23A (Ta), 80A (Tc) 254W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 40V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 40V 80A TO-262 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 23A (Ta), 80A (Tc) |
| Email: | [email protected] |