Kopen FDLL4150 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1V @ 200mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Leverancier Device Pakket: | LL-34 |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 6ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Andere namen: | FDLL4150-ND FDLL4150TR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 175°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FDLL4150 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 50V 200mA Surface Mount LL-34 |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 50V 200MA LL34 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 50V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 200mA |
| Capaciteit @ Vr, F: | 2.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |