Kopen FLLD3320APVI1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | - |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | - |
| Spanningswaarde AC: | 520V |
| Klemtype: | Quick Connect |
| Serie: | FLLD3 |
| Andere namen: | LLD3320APVI1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 100°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 24 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FLLD3320APVI1 |
| Inductie: | - |
| Frequentie - Bediening: | 50/60Hz |
| filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beschrijving: | LINE FILTER 520VAC 320A CHASS |
| Actueel: | 320A |
| Configuratie: | - |
| goedkeuringen: | EN, UL |
| toepassingen: | Photovoltaic Inverter |
| Email: | [email protected] |