Kopen FMMTL619TC met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 330mV @ 125mA, 1.25A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 500mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FMMTL619TC |
| Frequentie - Transition: | 180MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 1.25A 180MHz 500mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 50V 1.25A SOT23-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 500mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1.25A |
| Email: | [email protected] |