Kopen FN3268-42-33 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | 520V |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | 300V |
| Spanningswaarde AC: | - |
| Klemtype: | Terminal Block |
| Serie: | FN 3268 |
| Andere namen: | 810316 817-1644 FN32684233 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 100°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN3268-42-33 |
| Inductie: | - |
| Frequentie - Bediening: | DC ~ 60Hz |
| filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beschrijving: | LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT |
| Actueel: | 42A |
| Configuratie: | Single Stage |
| goedkeuringen: | CSA, ENEC, UR |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |