Kopen FPR2A-0R005F1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | TO-218 (TO-247) |
| Size / Dimension: | 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm) |
| Serie: | FPR |
| Weerstand (Ohm): | 0.005 |
| Vermogen (Watt): | 30W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-247-2 Variant |
| Andere namen: | 696-1001 FPR2-T2180.005 FPR2-T2180.005-ND FPR2T2180005OHM1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 130°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FPR2A-0R005F1 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.949" (24.10mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.005 Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil |
| Beschrijving: | RES 0.005 OHM 30W 1% TO218 |
| Samenstelling: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |