FPR2A-0R005F1
FPR2A-0R005F1
Onderdeel nummer:
FPR2A-0R005F1
Fabrikant:
Riedon
Beschrijving:
RES 0.005 OHM 30W 1% TO218
Data papier:
1.FPR2A-0R005F1.pdf2.FPR2A-0R005F1.pdf
Invoering
Kopen FPR2A-0R005F1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±200ppm/°C
Leverancier Device Pakket:TO-218 (TO-247)
Size / Dimension:0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
Serie:FPR
Weerstand (Ohm):0.005
Vermogen (Watt):30W