FPR2A-0R025F1
FPR2A-0R025F1
Onderdeel nummer:
FPR2A-0R025F1
Fabrikant:
Riedon
Beschrijving:
RES 0.025 OHM 30W 1% TO218
Data papier:
1.FPR2A-0R025F1.pdf2.FPR2A-0R025F1.pdf
Invoering
Kopen FPR2A-0R025F1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:TO-218 (TO-247)
Size / Dimension:0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
Serie:FPR
Weerstand (Ohm):0.025
Vermogen (Watt):30W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-247-2 Variant
Andere namen:FPR2-T2180.025
FPR2-T2180.025-ND
Temperatuur:-40°C ~ 130°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:FPR2A-0R025F1
Hoogte - Zittend (Max):0.949" (24.10mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.025 Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil
Beschrijving:RES 0.025 OHM 30W 1% TO218