Kopen FSAL200QSC met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 20ns, 10ns |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 12 Ohm |
| Aantal circuits: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FSAL200QSC |
| Uitgebreide beschrijving: | 4 Circuit IC Switch 2:1 12 Ohm 16-QSOP |
| Beschrijving: | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 16QSOP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 100µA |
| crosstalk: | -70dB @ 30MHz |
| Charge Injection: | 7pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 400 mOhm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 13pF |
| -3dB bandbreedte: | 137MHz |
| Email: | [email protected] |