Kopen FZTA14TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 30V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.6V @ 1mA, 1A |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 2W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | FZTA14TR UFZTA14TA UFZTA14TR UFZTA14TR-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FZTA14TA |
| Frequentie - Transition: | 170MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 30V 1A 170MHz 2W Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 30V 1A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20000 @ 100mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |