Kopen G2-1B01-SR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 6-SMD |
| Serie: | G2 |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | CC1311TR G2-1B01-SR-ND |
| On-State Resistance (Max): | 20 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G2-1B01-SR |
| load Current: | 165mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY SSR SPST-NC 165MA 6PIN SMD |
| Circuit: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |